SignumTTE
Ankara Şehir Hastanesi – Bilkent & Mersin Şehir Hastanesi

Projeler > Ankara Şehir Hastanesi – Bilkent & Mersin Şehir Hastanesi

Ankara Şehir Hastanesi – Bilkent & Mersin Şehir Hastanesi


Kullanılan Uygulamalar

Kapsam

Ankara Şehir Hastanesi – Bilkent & Mersin Şehir Hastanesi   

CCN İnşaat tarafından yapılan 1.3 milyon m2 ve 3.704 yatak kapasiteli Kamu Özel İş Birlikteliği modeli altında Ankara Şehir Hastanesi, CCN Sağlık Hizmetleri tarafından 2019 yılı itibariyle hizmete girmiştir.  Yine ülkemizde şehir hastaneleri kapsamında ilk açılanlardan biri olan Mersin Şehir Hastanesi  ise 375 bin m2 ve 1.300 yatak kapasitesi ile  şubat 2017 yılında hizmete girmiş ve 2022 yılı itibariyle ikinci 5 yıllık hizmetleri ile işletme faaliyetlerine devam etmektedir. 

Windesk.PPP Performans Tabanlı Hizmet Sözleşmeleri Yönetim Yazılımı, PPP Şehir Hastanelerinde Ek-14, Ek18 ve Ek-13 işletme hizmet modeline göre özelleştirilmiş Merkezi Yardım Masası için hazır mahal, varlık, personel ve 19 farklı hizmet sözleşmesi için SLA servislerinin sunulduğu, performans tabanlı, tüm hizmet sağlayıcıları ve alt tedarikçilere işletme yönetim sistemine yönelik gerçek zamanlı bir uygulama ortamında hem Ankara – Bilkent hem de Mersin Şehir Hastanelerinde çalışmaktadır. 

Windesk.PPP ortamında Çağrı Merkezi santrallerinin tüm özelliklerini, “doğrudan entegrasyon” ile kullanarak operatörlere tek bir arayüz altında tüm hizmetlere erişim olanağı sağlanır.  Windesk.PPP bir çok sistem ve özel uygulamalar ile hastane ortamında bütünleşik çalışmaktadır. Saha Hizmetleri ise tüm operasyonunu bütünleşik şekilde Mobil ortamdan yürütülmesini sağlayan ve istenen hizmetler için Alt Yardım Masası özelliği sunarak, hizmet sağlayıcıların saha personeli ve hastane personeli için Android ve IOS mobil uygulamalar ile saha operasyonları mobilize edilir, sahadaki her bir vakaya ait görevler SLA performans metriklerine uygun olarak izlenir, analiz edilir ve ölçülür. Yellowfin İş Zekası ve Raporlama aracı ile gerçek zamanlı yönetim ve hizmet göstergeleri raporlanır. 

Uygulama her ay hizmet dönemi için mutabakat onay süreçlerini kullanarak işletmen ve idarenin kullanımı için hazır bir hakediş ve kesinti sistemini hazırlar. Tüm operasyona ait farklı hizmet kategorileri SLA performans metriklerine uygun denetim sistemi ile güvenceye alınır, uygunsuzluklar için vaka takibi yapılır ve denetim raporları ile denetim süreci desteklenir. 


Daha fazla bilgi için
Windesk ekibiyle iletişime geçin

+90 312
491 28 13

Bilgi için bizimle iletişime geçin

Windesk Ekibi olarak, sizinle iletişim kurabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Windesk Ekibi olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
Sayfa Başına Dön