SignumTTE
Depo, Malzeme Yönetimi

Çözümler > Entegre Tesis Yönetimi Uygulamaları > Depo, Malzeme Yönetimi

Depo, Malzeme Yönetimi

Depo, Malzeme Yönetimi

• Hizmet bazlı stok yönetimi (asgari stok uyarıları)

• Malzeme geri çağırma prosedürlerine uygun dağıtım izleme

• HBYS / SKS stok veri entegrasyonu (sağlık)

 

Tesis hizmetlerinde doğru fiyata doğru zamanda doğru parça veya sarf malzemesine sahip olunması hizmet ve maliyet yönetiminde öne çıkmaktadır. Özellikle kritik malzemeler için minimum/maksimum seviyeleri ayarlamanıza, seviyeleri takip etmenize ve bunları güncellemenize olanak tanınır. Depolarda malzemeler tanımlanan seviyeler altına indiğinde sistem uyarır, satınalma sürecini tetikleyerek ihtiyaç anında depoda malzeme eksikliğinden dolayı ortaya çıkabilecekler sorunlar minimize edilir.

 


Depo-Malzeme yönetimi fiziksel, sanal, cep veya kişisel depolar tanımlanmasına olanak sağlayan cihaz, ekipman veya sarf malzeme giriş çıkışlarının irsaliye/fatura/belge ile yapılmasına olanak sağlayan bir stok yönetim uygulamasıdır. Bu uygulama varlık ve hizmet yönetiminin de bir parçası olup depodan çıkartılarak sahada kullanılacak ve/veya kurulum yapılan cihazların doğrudan yaşam döngüsünü entegre şekilde yürütmektedir. Sarf malzemeleri için MİAD, LOT gibi özelliklere göre işlem yapılmasına olanak sağlamakta, LIFO-FIFO yöntemlerini desteklemektedir.

Şehir Hastanelerinde Depo-Malzeme yönetimi hizmetlere özel çeşitlendirilmiş, yöntem beyanlarında belirtilen marka-model ve eşik değerlerin takibi sağlanmıştır. HBYS entegrasyonu ile ilgili hizmet depo hareketlerinin HBYS üzerinden takibine de olanak sağlamaktadır.


Daha fazla bilgi için
Windesk ekibiyle iletişime geçin

+90 312
491 28 13

Bilgi için bizimle iletişime geçin

Windesk Ekibi olarak, sizinle iletişim kurabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Windesk Ekibi olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
Sayfa Başına Dön