SignumTTE
Projeler - Gaziantep Şehir Hastanesi

Projeler > Gaziantep Şehir Hastanesi

Gaziantep Şehir Hastanesi


Kullanılan Uygulamalar

Kapsam

Gaziantep Şehir Hastanesi   

Rönesans İnşaat tarafından yapılan 330 bin m2 ve 1.875 yatak kapasiteli Kamu Özel İş Birlikteliği modeli altında Gaziantep Şehir Hastanesi, Rönesans Sağlık Hizmetleri tarafından Haziran 2023 itibariyle hizmete girecektir. 

Windesk.PPP , PPP Şehir Hastanelerinde Ek-14, Ek18 ve Ek-13 işletme hizmet modeline göre özelleştirilmiş Merkezi Yardım Masası ve Tesis Yönetim için hazır mahal, varlık, personel ve 19 farklı hizmet sözleşmesi için SLA servislerinin sunulduğu, performans tabanlı, tüm hizmet sağlayıcıları ve alt tedarikçilere işletme yönetim sistemine yönelik gerçek zamanlı bir uygulama ortamında Gaziantep Şehir Hastanesinde  çalışacaktır.  

Windesk.PPP Çağrı Merkezi santrallerinin tüm özelliklerini, “doğrudan entegrasyon” ile kullanarak operatörlere tek bir arayüz altında tüm hizmetlere erişim olanağı sağlanır.  Windesk.PPP bir çok sistem ve özel uygulamalar ile Gaziantep Şehir Hastanesi işletme ortamında bütünleşik çalışacaktır.  Yellowfin İş Zekası ve Raporlama aracı ile gerçek zamanlı yönetim ve hizmet göstergeleri raporlanır. 

Windesk.PPP Saha Hizmetleri ise tüm operasyonunu bütünleşik şekilde Mobil ortamdan yürütülmesini sağlayan ve istenen hizmetler için Alt Yardım Masası özelliği sunarak, hizmet sağlayıcıların saha personeli ve hastane personeli için Android ve IOS mobil uygulamalar ile saha operasyonları mobilize edilir, sahadaki her bir vakaya ait görevler SLA performans metriklerine uygun olarak izlenir, analiz edilir ve ölçülür. 

Uygulama her ay hizmet dönemi için mutabakat onay süreçlerini kullanarak işletmen ve idarenin kullanımı için hazır bir hakediş ve kesinti sistemini hazırlar. Tüm operasyona ait farklı hizmet kategorileri SLA performans metriklerine uygun denetim sistemi ile güvenceye alınır, uygunsuzluklar için vaka takibi yapılır ve denetim raporları ile denetim süreci desteklenir. 


Daha fazla bilgi için
Windesk ekibiyle iletişime geçin

+90 312
491 28 13

Bilgi için bizimle iletişime geçin

Windesk Ekibi olarak, sizinle iletişim kurabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Windesk Ekibi olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
Sayfa Başına Dön