SignumTTE
Hizmet Yönetimi

Çözümler > Entegre Tesis Yönetimi Uygulamaları > Hizmet Yönetimi

Hizmet Yönetimi

Hizmet Yönetimi

• Hizmet Tanımlamaları

• Hizmet - Rutin İşler Yönetimi

• Hizmet Özel Uygulamaları Entegrasyonu

 

Hizmet Yönetimi uygulaması sözleşme, tedarikçi, performans parametreleri tanımları ve hizmet süreçlerinde gerçekleşen veriler üzerinden hizmetin tanımlanması, izlenmesi, hakediş hesaplanmasını sağlayan uygulamadır.

 


Hizmet sunan ve tüketen tüm paydaşları tek bir platformda buluşturur. Hizmet performanslarını ölçer. Verilecek tüm hizmetler için hizmet kataloğu oluşturur. Hizmet seviyeleri tanımlanarak sözleşme bazında hizmet takibi sağlanır. Hizmetlere ait periyodik işler planlanır. Hizmet veren tedarikçinin performansı takip edilir. Hizmete ait denetimler tanımlanıp denetim bulgu yönetimi gerçekleştirilir.

Hizmet Yönetim uygulaması ile ; Performans Parametreleri , Denetim Yöntem ve Sıklıları, SLA Tanımları, Kategori Protokolü, Sözleşmeleri, Hizmet Firması, Hizmet Personeli, Hizmet Varlıkları, Hizmetin Vakaları, Hizmet Bakımları, Hizmet Arıza-Onarımları, Hizmet Denetimleri, Hizmet Gelirleri, Hizmet Kesintileri gibi hizmet özellikleri yönetilmektedir.


Daha fazla bilgi için
Windesk ekibiyle iletişime geçin

+90 312
491 28 13

Bilgi için bizimle iletişime geçin

Windesk Ekibi olarak, sizinle iletişim kurabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Windesk Ekibi olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
Sayfa Başına Dön