SignumTTE
Performans Tabanlı Hizmet Sözleşmeleri Yönetimi

Çözümler > Performans Tabanlı Hizmet Sözleşmeleri Yönetimi

Performans Tabanlı Hizmet Sözleşmeleri Yönetimi

Windesk.FM Performans Tabanlı Hizmet Sözleşmeleri Yönetimi, PPP Şehir Hastanelerinde Ek-14, Ek18 ve Ek-13 işletme hizmet modeline göre özelleştirilmiş Merkezi Yardım Masası ve Tesis Yönetimi için hazır mahal, varlık, personel ve SLA servislerinin sunulduğu, performans tabanlı, tüm hizmet sağlayıcıları ve alt tedarikçilere işletme yönetim sistemine yönelik gerçek zamanlı bir uygulama ortamıdır.

Çağrı Merkezi santrallerinin tüm özelliklerini, “doğrudan entegrasyon” ile kullanarak operatörlere tek bir arayüz (Unifed Contact Center) altında tüm hizmetlere erişim olanağı sağlar.

Saha Hizmetleri tüm operasyonun entegre şekilde Mobil ortamdan yürütülmesini sağlayan ve istenen hizmetler için Alt Yardım Masası özelliği sunan bölümüdür. Uygulama tek bir hastane için yayınlanabileceği gibi farklı hastanelerin aynı uygulama üzerinden yönetilmesini de mümkün kılar. Hizmet sağlayıcı saha personeli ve hastane personeli için Android ve IOS mobil uygulamalar ile saha operasyonları mobilize edilir, sahadaki her bir vakaya ait görevler SLA performans metriklerine uygun olarak izlenir, analiz edilir ve ölçülür.

Sistem her ay hizmet dönemi için mutabakat onay süreçlerini kullanarak işletmen ve idarenin kullanımı için hazır bir hakediş ve kesinti sistemini hazırlar. Tüm operasyona ait farklı hizmet kategorileri SLA performans metriklerine uygun denetim sistemi ile güvenceye alınır, uygunsuzluklar için vaka takibi yapılır ve denetim raporları ile denetim süreci desteklenir.

Faydalar:

 • YYardım masası alt yapısı, sorun taleplerini sunmak, yönlendirmek ve izlemek için akıllı algoritmalar ile çalışır.
 • Farklı hizmetlerin koordinasyonu için saha hizmetlerinin merkezi mobil yönetimi sağlanır.
 • Hizmet verilecek mahal, talep edilen/sorun bildirilen konu, SLA süresi, talep sahibi, cihazların durumu gibi işin tamamlanmasını sağlayan tüm özellikler mobil uygulama ortamından sunulur.
 • Hizmet sağlayıcı personellerinin hizmet performansları izlenir ve raporlanır.
 • Operatörlere hazır ve farklı hizmet kategori protokol alt yapısı kullanımı etkin olarak sağlanır.
 • Dönemsel hakediş ve kesintilerinin otomatik üretimi ve yönetim mutabakat onayı oluşturulur.
 • Vaka, görev, aktivite gibi veri kaynak analizleri ile hizmetlere ait sorun tespiti ve iyileşme süreçlerinin yönetimi yapılır.
 • Vaka kapatma aşamasında kart okutma, fotoğraf çekme, mahal kodu okutma, varlık kodu okutma, imzalı tutanak ekleme gibi kanıtlar toplanır.
 • Anlık olarak vaka durumları izlenir.
 • Hizmet faaliyet raporları ile görünürlük arttırılır.

Windesk.FM uygulamasının kullanımı ile elde edilebilecek fayda ve maliyet oranları

Merkezi İşletim Yönetim Etkinliği

 • 50
 • +

(artış)

Tek bir merkezde plansız hareketlerin kayıt sistemi , analizi ve izlenmesi


Daha fazla bilgi için
Windesk ekibiyle iletişime geçin

+90 312
491 28 13

Bilgi için bizimle iletişime geçin

Windesk Ekibi olarak, sizinle iletişim kurabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Windesk Ekibi olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
Sayfa Başına Dön