SignumTTE
Personel Yönetimi

Çözümler > Entegre Tesis Yönetimi Uygulamaları > Personel Yönetimi

Personel Tanımlama ve Takip

Personel Tanımlama ve Takip

• Sözleşmeli Dış kaynak personel kayıt ve özlük bilgiler

• Gerçek zamanlı personel takibi

• Personel puantaj verileri

 

Personel Yönetimi bir çalışanın gerçek kişi olarak kaydedilmesi, özlük bilgileri, yetkinlikleri, akademik geçmişi, referansları, önceki iş deneyimleri, aldığı eğitimler ve yetkinliklerini içeren bir uygulamadır. Bu uygulama kullanıcı yönetimi ile entegre çalışarak kişinin firmasına bağlı olarak otomatik yetkilendirme yapılmasını sağlamaktadır.

 

Kimlik katı Yönetimi

Kimlik Kartı Yönetimi

• Yeni personel kimlik kartı süreci ve basımı

• Kayıp, çalıntı, iptal edilen kimlik kartı süreçleri

 

Tesislerde hizmet sağlayacak iç veya dış kaynak personelinin sisteme tanımlanması ve operasyonel süreçler (sözleşmeler) içinde üstleneceği görevlere uygun, iş emri açılması, takibi, performans gibi işlevellikler sunulurken, personelin merkezi olarak kimlik kart basımı ve yetkilendirmeleri gibi özellikler ile desteklenir.

 


Personel Yönetimi Kimlik Kartı uygulamasını da barındırmaktadır. Personelin kimlik kartının fiziksel basımını sağladığı gibi hizmet verilirken gelecek personelin bilgilerinin de online ortamda iletilmesini sağlayabilmektedir.

Şehir Hastaneleri uyarlamasında personeller ana 2 ayrıma sahip olacak şekilde kurgulanmıştır:

  • İdare Personeli: HBYS ile gerçek zamanlı entegrasyon ile
  • İşletme Personeli: Alt yüklenicilerin hizmet bazında personel girişi ile

Tüm Personellerin işe başlama/hastaneye atama, izin alma, geçici görev, rapor, işten ayrılma/başka hastaneye geçiş gibi durumları gerçek zamanlı olarak yönetilmektedir Buna bağlı olarak tüm kullanıcı yetkileri, fiziksel kartı iptal edilmekte, entegre diğer sistemlere yetki iptali iş emri gönderilmektedir. İşletmeci personelinin özlük dosyaları dışında hizmet için gerekli yetkinlikleri, alması gereken eğitimler ve belgeler de bu sistem üzerinden girilmekte ve yönlendirilmektedir. İşletmeci firmanın çalışan tüm personeli online izleme ve onaylama süreçleri de aynı sistem üzerinden yapılmaktadır.


Daha fazla bilgi için
Windesk ekibiyle iletişime geçin

+90 312
491 28 13

Bilgi için bizimle iletişime geçin

Windesk Ekibi olarak, sizinle iletişim kurabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Windesk Ekibi olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
Sayfa Başına Dön