SignumTTE
Windesk Platfomu

Windesk Platformu

Windesk Platformu

Windesk.FM, Entegre Tesis ve İş Yeri Yönetimi sürdürülebilir tesis yönetimleri için gerekli olan operasyonel süreçleri tek bir platformda toplayarak; varlık, alan, insan, süreç ve teknoloji tabanlı birden fazla disiplini birleştirerek tesisin operasyonel seviyede etkin ve verimli yönetilmesini sağlayan bir çözüm platformudur.

Windesk.FM, uygulama yazılımı; bir veya daha fazla binanın yönetsel faaliyetleri kapsamında farklı kuruluşların ve paydaşların verimliliğine ve etkinliğine odaklanır. Basitçe söylemek gerekirse, tesis ve işyeri dahilindeki hizmet ve operasyonel iş süreçlerinin çoğunu veya tümünü tek bir sözleşme altında birleştirme avantajını sağlar. Fayda, maliyet bakışı altında tesis ve iş yerlerinde yönetebilirliği ve hizmet kalitesinin arttırılmasına destek olur.

Sağlık, Finans, Turizm, İnşaat, Konut-Ofis, Alış Veriş Merkezi, Eğitim, Enerji, Lojistik sektörlerinde yer alan tesislerin tek bir merkezden dijital ortamda bütüncül bir bakış açısıyla izleyebilmenizi ve istediğiniz yerden işinizi güvenle yönetmenizi sağlar. Pandemi ile birlikte tesis ve işyerleri kullanımı ve iş yapış yenilikleri, şirketlerin tesis ve iş yeri yönetiminde yeni politikaları benimsemelerini beraberinde getirmiştir. Tesis ve iş yerlerinde; alanların tanımlanması, alanların yönetimi, alanlardaki değişim, varlıkların yaşam döngüsü, performans yönetimi, teknik ve destek hizmetlerinin ihtiyaçlara uygun iyileştirilmesi, sensor alt yapılarına açık olunması, bina yönetim sistemleri ile entegrasyonlar gibi tesisin sürdürülebilir yönetimini sağlayacak işlevselliklerin tek platformda bütünleşik bir şekilde çalışması İşletme Yönetimleri için başarı anahtarı olmaktadır.

Windesk.FM Entegre tesis ve iş yeri yönetimi çözümü; nesnelerin interneti, büyük veri, yapay zeka gibi teknolojiler ile bütünleşik çalışarak, zamana duyarlı kararlar alınmasında, çalışanların refahını korumada, hizmet maliyetlerinin kontrolünde yönetimlere destek sağlamaktadır.

Özellikle Farklı Lokasyonlardaki Tesisler için...

Özellikle Farklı Lokasyonlardaki Tesisler için...

Güvenebileceğiniz bir yapı tasarlayarak tesisin yönetiminde gerekli olan operasyonel hizmet süreçlerinin tek bir platformdan yönetilmesi en önemli kazançtır. Günümüzde kağıt ve elektronik tablolar gibi eski yöntemlerle iş akışları üzerinden ekipleri tesis ve sahalarda etkin ve verimli kullanmak doğal olarak mümkün değildir. Windesk.FM ile ekipteki herkes tarafından ve her yerden yetkiler çerçevesinde erişilebilen bulut tabanlı bir veri tabanı en büyük kurumsal deneyim belleği olarak değer kazanmaktadır.Daha fazla bilgi için
Windesk ekibiyle iletişime geçin

+90 312
491 28 13

Bilgi için bizimle iletişime geçin

Windesk Ekibi olarak, sizinle iletişim kurabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Windesk Ekibi olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
Sayfa Başına Dön