SignumTTE
Yellowfin BI Platform

Çözümler > Yellowfin BI Platform

Yellowfin BI Platform

Kurumsal tesisler ve kampüslerde hizmetlerinizi planlamanız, teknik ve destek birimlerine iş atamanız ve izlemeniz gereken büyük bir iş listesi vardır. Windesk.FM tesis ve iş yeri yönetim çözümü, hizmet kategorilerinin tasarlanması, sorunsuz çalışması, yeni düzenlemelerin yapılmasının yanı sıra hizmet kalitesini ölçmenize ve maliyetleri kontrol etmenize yardımcı olur.

İş Zekası Analiz ve Raporlama

İş Zekası Analiz ve Raporlama

Yellowfin, operasyonel verilerinizden değer elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm iş zekası raporlama araç imkanlarını sizlerin kullanımına sunan bir İş Zekası platformudur. Yellowfin uygulaması, ister kurumsal analitik için bir çözüm olarak, ister yerleşik analitik için bir OEM BI aracı olarak veya bağımsız bir analitik olarak, bir dizi analitik içeriği oluşturmanıza ve son kullanıcılarla paylaşmanıza olanak tanıyan bir dizi modülden oluşur.

 

Yellowfin BI Üst Seviye Özellikleri

Yellowfin BI Üst Seviye Özellikleri

  • Panolar - Akıllı, güzel, artırılmış panolar
  • Otomatik İş İzleme - Sizi bulan içgörüler
  • Veri Hikayesi Anlatıcılığı - Verilerinizdeki hikayeleri anlatın
  • Self servis BI - Verilerinizi keşfedin ve görselleştirin
  • Gömülü Analitik - Daha az kodla daha fazlasını sunun
  • Veri Hazırlama - Verilerinizi bağlayın ve hazırlayın
  • Veri görüntüleme - Verilerinizdeki gerçeği görün
  • Mobil İş Zekası - Her zaman, her yerde harekete geçin


Yellowfin Yetenekleri:

Verilere Bağlanma: 
Yellowfin, verileri içe aktarmanızı gerektirmez, bunun yerine mevcut veri kaynaklarınızdaki verilerle çalışır. Birkaç ana veri deposu türü desteklenir.


Veri Dönüşümü: 
Yellowfin, desteklenen herhangi bir kaynaktan veri çıkarmanıza, çeşitli dönüştürme adımlarını kullanarak bu verileri dönüştürmenize ve çıktıyı destekleyen herhangi bir yazılabilir veritabanı hedefine yazmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir ETL modülüne sahiptir. Bu yetenek, eriştiğiniz verilerianalitik amaçlar için daha uygun hale getirmek için bir dereceye kadar manipülasyon veya geliştirme gerektirdiğinde kullanışlıdır.


Veri Bilimi Entegrasyonu: 
Özel olarak geliştirilmiş veri bilimi modelleri, bir ETL akışı aracılığıyla veya doğrudan bir raporla Yellowfin'e entegre edilebilir. Bu şekilde yeni veriler, bir tahmin gibi analitik çözümünüze entegre edilebilir.


Meta Veri Modelleme: 
Yellowfin, temel verileriniz hakkında teknik ve ticari bilgileri yakalamak için kapsamlı bir modelleme katmanı sağlar. Yellowfin, ilgili sorguları oluşturmak için teknik bilgileri kullanırken, son kullanıcılara iş dostu bir katman sağlamak için bu bilgileri kullanır.


Raporlama: 
Temel veri kaynağı için meta veriler tanımlandıktan sonra, sürükle ve bırak rapor oluşturucusu kullanılarak raporlar oluşturulabilir. Rapor oluşturucu, inanılmaz derecede karmaşık sorgular (örneğin, ilişkili alt sorgular, birleşimler, çapraz tablolar vb.) için bile basit tablo raporlarının oluşturulmasına olanak tanır. Yellowfin, temel alınan veri kaynağına uygun bir dilde sorgu sözdizimi oluşturmak için rapor tanımlarını kullanır. Oluşturulan sorguların sözdizimine erişilebilmesine rağmen, birleştirmeleri ve diğer sözdizimini tanımlamanın karmaşıklığı kullanıcıdan gizlenir. İstenirse, sorgular serbest el SQL kullanılarak yazılabilir.


Veri görüntüleme: 
Yellowfin, rapor çıktısını görselleştirmenin çok çeşitli yollarını destekler. Buna tablo veya çapraz tablo raporları, kullanıma hazır birçok grafik türünden biri veya tercih ettiğiniz özel bir JS grafiği dahildir.


Panolar: 
Bir gösterge panosu, belirli bir hedef veya iş süreci ile ilgili temel performans göstergelerinin (KPI'lar) bir bakışta görünümlerini sağlar. Tipik olarak birden çok rapor ve görselleştirme bir Gösterge Tablosu oluşturmak üzere birleştirilir.


Otomatik İzleme ve Veri Keşfi: 
Yellowfin, kullanıcılara yapay zeka odaklı veri içgörülerini keşfetme ve yorumlama konusunda yardımcı olan gelişmiş makine öğrenimi yetenekleri geliştirmiştir. Bu yetenekler, kullanıcının yeteneklerini arttırır ve daha fazla veriyi analiz etmelerini, daha fazla içgörü bulmalarını ve temel nedeni anlamalarını sağlar - tek başına bir insanın yapabileceğinden çok daha hızlıdır.


Veri Kayıtları ve Sunumlar: 
Yellowfin, verileri kullanıcılara sunmak ve paylaşmak için mükemmel yollar sağlar. Yellowfin Stories, zengin veri içeriği (tablolar, raporlar) ve veri dışı içerik (metin, resimler, videolar) ile zenginleştirilmiş uzun biçimli bir anlatı oluşturulmasını sağlar.  Veri haberciliği (data journal) alanından ilham alan Stories, verilerin tam bağlamla sunulmasını ve bilgi tüketicilerinin her zaman aynı sayfada olmasını sağlayan çok daha ilgi çekici bir bilgi teslim süreci sunar.


Daha fazla bilgi için
Windesk ekibiyle iletişime geçin

+90 312
491 28 13

Bilgi için bizimle iletişime geçin

Windesk Ekibi olarak, sizinle iletişim kurabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Windesk Ekibi olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
Sayfa Başına Dön