SignumTTE
Hakkımızda

Bizi Tanıyın > Hakkımızda

Hakkımızda

Signumtte 2009 yılından itibaren geliştiriciliği kendisine ait olan Windesk.FM platformunda yeni teknolojileri ve eğilimleri, pazar ve müşteri ihtiyaçlarına uygun tasarlayarak, teknoloji firması kimliği ile yazılım çözümleri sunmaktadır. Signumtte, kuruluşunun ilk yıllarından itibaren Windesk.FM Platformunda ITIL uyumlu BT Servis Yönetimi, Çağrı Merkezi Tabanlı Müşteri Hizmetleri Yönetimi ve İş Süreçleri Yönetimi alanlarında geliştirilen çözümleri ve deneyimleri ile 2016 yılından itibaren Entegre Tesis ve İş Yeri Yönetimi’ni uygulama alanına taşıyarak sektörde fark yaratan yeni bir vizyon geliştirmektedir.


Signumtte entegre tesis ve iş yeri yönetim pazarında yönetsel ve operasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda; bir veya birden fazla binaya sahip olan tesis ve iş yerlerinde tasarruf yaratma, operasyonel verimlilik artırma, sürdürülebilir tesis yönetimi, güvenlik, sağlık, ticari alanlarda artış, alan verimliliği gibi tesis yönetimi altında yer alan tüm başlıklara WindesK.FM platform aracılığı ile güvenli, hızlı ve izlenebilir çözümler sunmaktadır. Signumtte kuruluşu itibarıyla iş uygulamaları yatırımlarını, Signumtte tarafından geliştirilen Windesk Platform ortamında geliştirmekle beraber 2022 Aralık ayında önemli bir yatırım alarak tüm iş süreçlerini ARD Grup Holding bünyesinde yer alan ARD Grup Bilişim bünyesinde devam etmektedir. ARD Grup Holding kurumsal yapılanma anlayışı çerçevesinde alanında yetkin, sektöre değer katan, gelişimi sürdürülebilir kılmayı amaçlarken, gerçekleştirdiği faaliyetler ile ulusal ve uluslararası markalar yaratmayı hedeflemektedir. Holding organizasyonlarının oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilmiştir. Bu bağlamda ARD Grup Bilişim ve Signumtte ortak vizyon, misyon ve değerler çatısı altında, değişen dünya dinamikleri doğrultusunda pazar ve müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet vermekte, teknoloji ile yaşamı yeniden inşa etmektedir.


ARD Grup Holding kurumsal yapılanma anlayışı çerçevesinde alanında yetkin, sektöre değer katan, gelişimi sürdürülebilir kılmayı amaçlarken, gerçekleştirdiği faaliyetler ile ulusal ve uluslararası markalar yaratmayı hedeflemektedir. Holding organizasyonlarının oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilmiştir. Bu bağlamda ARD Grup Bilişim ve Signumtte ortak vizyon, misyon ve değerler çatısı altında, değişen dünya dinamikleri doğrultusunda pazar ve müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet vermekte, teknoloji ile yaşamı yeniden inşa etmektedir.


Daha fazla bilgi için
Windesk ekibiyle iletişime geçin

+90 312
491 28 13

Bilgi için bizimle iletişime geçin

Windesk Ekibi olarak, sizinle iletişim kurabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Windesk Ekibi olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
Sayfa Başına Dön