SignumTTE
Signumtte’de Kariyer

Bizi Tanıyın > Signumtte’de Kariyer

İş başvurularınız için özgeçmişinizi ik@signumtte.com adresine gönderebilirsiniz.

Açık pozisyonlara göz atın!

Seçme ve yerleştirme süreci

Seçme ve yerleştirme süreci

Açık pozisyonlar için ilanlarda şirket çalışanlarımızın aday tavsiyelerine öncelik verilmekte ve farklı duyuru kanalları yanı sıra kurumsal web sitemiz üzerinden ilanlar yayınlanmaktadır. Ayrıca Signumtte’de stajını başarılı tamamlayan öğrenciler de seçme ve yerleştirme sürecinde öncelikli olarak değerlendirilir.

 

 

Ön değerlendirme ve işe başlama

Ön değerlendirme ve işe başlama

Açık pozisyonlar için yapılan başvurularda nitelik, yetkinlik yönünden tercih edilen özelliklere uygun adaylar ilgili bölüm yöneticileri tarafından ön değerlendirmeye veya sınava alınır. Uygun adaylar için kısa listeler hazırlanır. Kısa listede seçilen adaylar ile ilgili bölüm yönetimi ve gerekli durumlarda diğer üst düzey yöneticiler tarafından görüşmeler yapılır.  Başvuruları kabul edilen adaylar süreç hakkında bilgilendirilir ve her aşamasında adaya geri dönüş yapılır. Pozisyona uygun bulunan adaylara yazılı iş teklifi yapılır.  Adayın iş teklifini kabul etmesi halinde pozisyonun görev ve sorumluluklarını da içeren sözleşmenin imzalanması ile birlikte aday işe başlar.

Kariyer Gelişimi

Kariyer Gelişimi

Signumtte’de göreve başlayan personele şirket organizasyonu, görev tanımı, çalışma kültürünü içeren oryantasyon eğitimi verilir ve atölye/proje çalışmalarına dahil edilir. Bölüm yönetimleri destek planlamalarını yaparak 2. Ay, 6. Ay ve sonrasında periyodik olarak performans değerlendirmeleri ile çalışanlarımızın daha başarılı olması, verimlilik artışı için süreç rehberliği yapar ve  kariyer gelişimi yol haritalarını şekillendirir. Birimler veya pozisyonlar arasında geçiş koşulları belli olan Signumtte’de çalışanın hem kendi gelişimi, hem de  şirket gereksinimlerine uygun olarak değerlendirilmesi sağlanır.

Ücret Politikası

Ücret Politikası

Signum TTE’de ücret politikası her yıl değerlendirmek ve gerekirse düzenlenmek koşulu ile kademe, deneyim ve kadro kriterlerine uygun olarak belirlenmiş olup tüm çalışanlar için aynı şekilde uygulanır. Uygun bulunan adaylara yapılan İş teklifinde ücret politikası net bir şekilde belirtilir.Tüm ücretler net üzerinden ödenmekte olup ücret zammı yıllık enflasyon oranı ve ayrıca çalışanın performansına bağlı olarak belirlenir. Prim ödemeleri proje/iş planlarına uygun olarak ve beklenen kalitede işlerin tamamlanmasını takiben söz konusu proje için anons edilmiş prim politikası çerçevesinde gerçekleştirilir.

Eğitim ve sosyal aktiviteler

Eğitim ve sosyal aktiviteler

  • Personelin iş başarısına ve etkinlik artışına yönelik kişisel gelişim eğitimleri
  • Personelin görev tanımına uygun teknik eğitimler
  • Kurumsal gelişim için Signum TTE’ye özel düzenlenen metodoloji eğitimleri
  • Sertifikasyon gereği alınması zorunlu eğitimler
  • Signum TTE, yoğun iş hayatının içinde İK yönetiminin planladığı aktiviteler dışında personelimizden gelen tüm önerilere açıktır.


Bilgisayar

Tüm personele işine uygun dizüstü bilgisayar ve gerekli çevre birimleri sağlanır.

Telefon Hattı

Deneme süresinin sonunda şirket kurumsal anlaşmasına uygun olarak pozisyon için belirlenmiş özelliklerde kurumsal GSM hattı sağlanır.

Yemek

Yemek bedeli çalışılan gün üzerinden anlaşmalı yemek kartına yüklenerek ödenir.

Ofis Ulaşımı

Ulaşım bedeli personelin tercihine göre aşağıdaki yöntemlerden birine uygun olarak sağlanır. Ofis bölgesinde servis hizmeti olması halinde servis kullanımı, personelin kendi aracı ile gelmesi, şirket aracı ile gelmesi.

Sağlık Sigortası

Anlaşmalı sağlık sigorta kuruluşundan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yapılır.


Daha fazla bilgi için
Windesk ekibiyle iletişime geçin

+90 312
491 28 13

Bilgi için bizimle iletişime geçin

Windesk Ekibi olarak, sizinle iletişim kurabilmemiz için iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız önemlidir. Windesk Ekibi olarak sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
Sayfa Başına Dön