Signumtte, windesk.fm CAFM Çözümleri ile Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Zirvesinde

Sürdürülebilirlik ve teknoloji, tesis yönetiminde buluşuyor! Uluslararası Tesis Yöneticileri Derneği (TESYÖN) ve Uluslararası Tesis Teknik Müdürleri Derneği (UTTMD) iş birliği ile düzenlenen Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Zirvesi, 28 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Bu önemli etkinlik, Odaklı Grup’un katkılarıyla Doç. Dr. Cevdet Uysal Konferans Salonu’nda sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Zirvede, uzman konuşmacılar ve sektör liderleri, dünyada ve Türkiye’de sürdürülebilir planlama ve mimari yaklaşımlar, tesislerde sürdürülebilir yönetim bileşenleri ve iyi uygulama örnekleri hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar. Zirvenin dikkat çekici oturum başlıkları ise şu şekilde:

  • Sektörün Mevcut Yapısının Değerlendirilmesi
  • Dünyada ve Ülkemizde Sürdürülebilir Planlama ve Mimari Yaklaşım
  • Tesislerde Sürdürülebilir Yönetim Bileşenleri
  • Sürdürülebilir Tesis Yönetiminde İyi Uygulama Örnekleri

Signumtte, bu önemli zirvede windesk.fm CAFM (Computer-Aided Facility Management) çözümleri ile yer alacak. Sağlık tesisleri, finans, ticari binalar, endüstriyel tesisler, kampüsler, alışveriş merkezleri, kamu binaları ve havalimanları gibi birçok alanda sürdürülebilir yönetim bileşenleri ve uygulama örneklerini içeren çözümlerini A1 numaralı standında katılımcılara tanıtacak.

Signumtte’nin yenilikçi ve sürdürülebilir çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için 28 Mayıs’ta bizi ziyaret edin! Geleceğin tesis yönetimi ve sürdürülebilirlik çözümlerine dair ilham verici konuşmalar ve tanıtımlar sizleri bekliyor. Bu fırsatı kaçırmayın, zirvede buluşalım!

İlginizi Çekebilecekler